BIP skrzynka podawcza USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Baza Adresowa Województwa Łódzkiego

2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31

Błażej i Krzysiek stoczyli wspaniałą walkę o zwycięstwo w IV GP Łodzi CITY TRAIL.

czwartek, 29.01.2015 08:23

Prawie 400 zawodników wystartowało w Parku 3 Maja w IV Grand Prix Łodzi City Trail.  Zawody  rozgrywane w kilku kategoriach wiekowych i przy ciągle padającym śniegu.

Startujący w zawodach biegacze  LKS Koluszki zajęli szereg wysokich  miejsc.
W kategorii D2 na dystansie 600 m. wśród dziewcząt po raz czwarty zwyciężyła Patrycja Czuj, w chłopcach Franciszek Puchała Kobus który  po świetnie taktycznie rozegranym biegu i olbrzymim dopingu, na finiszu pokonał lidera, zwycięzcę trzech poprzednich biegów Igora Szczepaniaka z Akademii Biegania Solos Wodna
W biegu na 3000 m. wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Magdalena Pierzchała, to same miejsce wśród chłopcach zdobył  Michał  Wieczorek a trzecie Michał  Wiktorek, który do 2km bieg z kilkunastometrową przewagą nad w/w zawodnikami.
W biegu głównym na 5 km. od startu do mety trwała niesamowita walka pomiędzy naszymi zawodnikami Krzysztofem Pietrzykiem i Błażejem Skowrońskim. Obaj mieli „chętkę” na zwycięstwo, stąd szybkie tempo biegu, trzeciego zawodnika wyprzedzili o 1 minutę.
Zwyciężył świetnie finiszując Błażej Skowroński (17.08 min.)   o sekundę pokonał klubowego kolegę Krzysztofa Pietrzyka(17.09) trzeci Jan Wychowanek z Piotrkowa Trybunalskiego (18.09)
Oprócz w/w zawodników nieźle pobiegli pozostali zawodnicy: Mariusz Racz zajął 15 miejsce w kat. M30,(21,29 min) Antoni Tomczyk był drugi w kat. 60+ ( 24.16 min). Aneta Kopczyńska 5 miejsce w kat. K 40 (27.38 min.)